Miele sušičky zaručují trvale krátkou dobu sušení a nízkou spotřebu energie díky technologii EcoDry, která zamezuje usazování nečistot v tepelném výměníku. U většiny modelů naleznete vysokou energetickou účinnost, především u modelů vybavených motorem Miele ProfiEco.


 

Chci se dozvědět více

Hlavní přednosti sušiček Miele

Miele sušička s technologií EcoDry

Účinná spolupráce patentovaného filtračního systému s bezúdržbovým tepelným výměníkem sušičky nedovolí nečistotám usadit se uvnitř tepelného výměníku. Díky tomu nedochází ke snižování výkonu spotřebiče. Miele sušička vám tak trvale zaručí krátkou dobu sušení a nízkou spotřebu energie.

Energetická účinnost A+++ u většiny modelů

Všechny sušičky Miele vybavené tepelným čerpadlem dosahují energetické účinnosti A++. Modely s efektivním motorem Miele ProfiEco a regulovaným kompresorem dokonce A+++. V některých případech jsou až o 10 % úspornější, než je horní limit pro třídu A+++. Šetříte nejen svoje peníze, ale i životní prostředí.

Sušička Miele s bezúdržbovým výměníkem tepla

Výměník tepla je chráněn systémem filtrů, takže se nezanáší nečistotami a není nutné ho čistit. Takto vybavená sušička Miele vám zaručí trvale nízkou spotřebu energie, dlouhou životnost přístroje a zároveň odpadá starost s pravidelnou údržbou výměníku.

Nejvyšší stupeň těsnění a efektivita kondenzace

Sušička na prádlo Miele dokáže během sušení velmi účinně kondenzovat vznikající vlhkost, navíc je vybavena kvalitním a efektivním těsněním. Díky tomu se do okolního prostředí dostává minimum vlhkého a teplého vzduchu, který by zvyšoval nežádoucí vlhkost a mohl tak způsobit vznik plísní na zdech.

Miele sušička s voštinovým rotujícím bubnem

Voštinová struktura bubnu zajistí, že se prádlo suší rovnoměrně, protože se déle pohybuje v proudu teplého vzduchu. Vlivem vzduchového polštáře, který se vytváří v prohlubních voštin, je prádlo po vysušení méně zmačkané a celý proces je velmi šetrný. Miele sušička vám tak výrazně usnadní žehlení.

Sušička prádla Miele poskytuje informace o spotřebě

Před spuštěním programu sušička prádla Miele zobrazí předpokládanou spotřebu energie pro vámi vybraný program. Během sušení a po jeho ukončení se dozvíte skutečnou spotřebu vzhledem k množství prádla. Zobrazí se také informace o stupni znečištění filtru. Tato funkce vám umožňuje maximální využití úspor.

Sušička Miele nabízí integrovaný odvod kondenzátu

Již nemusíte hlídat obsah zásobníku na kondenzát. Nejenom kondenzační sušička Miele, ale i typy vybavené tepelným čerpadlem nabízí jedinečnou funkci integrovaného odvodu kondenzátu, který při sušení vzniká. Kondenzovaná voda je prostřednictvím navinuté hadičky odváděna do umyvadla či sifonu.

I sušení prádla lze předem naplánovat

Miele sušička prádla vám umožní prostřednictvím předvolby startu naplánovat až 24 hodin předem, kdy má proces sušení začít. Ať už využíváte výhodných tarifů nočního proudu nebo chcete mít prádlo usušené při návratu z práce, tato funkce se vám bude určitě hodit. Čas dokončení programu zobrazí displej.

Sušička Miele dokáže i zazářit

Již nikdy se nestane, že nějaký kousek prádla zůstane v bubnu zapomenut. Sušička Miele má pro vás komfortně osvětlený voštinový buben, některé typy dokonce s LED světelnými zdroji. Toto osvětlení má i význam designový. Vzhledově je svítící sušička velmi efektní.

Sušičky Miele s vyměnitelným závěsem dvířek

Sušičky Miele z designové řady WhiteEdition nabízí možnost změny směru otevírání dvířek. To se hodí zejména při uspořádání pračky a sušičky vedle sebe či věžovitě nad sebou. Funkci využijete i v případě, kdy je okolní prostor sušičky uzpůsoben spíše pro pravé či levé otevírání.

Sušička Miele s ochranou proti pomačkání

Někdy se stane, že nechcete či nemůžete vyjmout prádlo ihned po skončení sušicího programu. Pak vám přijde vhod program ochrany pomačkání prádla. Sušička Miele zajistí v pravidelných intervalech jeho načechrání, aby při čekání prádla v bubnu nedocházelo ke zbytečnému zmačkání.

Sušičky Miele s funkcí AddLoad

Sušička už suší a vy objevíte v pračce mokrý kousek prádla. Díky funkci AddLoad to však není žádný problém. Sušičky prádla Miele vám umožní zapomenutý kus přidat i během již spuštěného programu.

Tichá Miele sušička může sušit prádlo i v noci

Díky speciálnímu opláštění a konstrukci je hluk proudění vzduchu a vibrací výrazně zredukován. Miele sušička tak může být používána kdykoli, aniž by docházelo k rušení sousedů či vašeho spánku. Některé modely nabízí extra tichý program, kdy je hlučnost přístroje opravdu minimální.

Okouzlující příjemná vůně vašeho prádla

Usušené a voňavé prádlo můžete mít i vy díky flakónům s 5 druhy luxusních vůní Miele. Jsou vyráběny v rodinném podniku s dlouhou tradicí na jihu Francie. Patentovaná metoda umožní dlouhodobé uchování vonných esencí. Po jejich použití vám sušička prádla Miele vydá textil provoněný vaší oblíbenou vůní.

Tvrdá voda? I s tou si sušička Miele poradí

Sušička Miele, vybavená patentovaným systémem PerfectDry, dokáže prádlo dokonale usušit i v případě, že používáte velmi tvrdou vodu. Tento systém umí vyhodnotit momentální tvrdost vody a podle toho upravit celý proces sušení, což u přístrojů bez této funkce nelze.

Filtr produktů

-