Miele sušičky zaručují trvale krátkou dobu sušení a nízkou spotřebu energie díky technologii EcoDry, která zamezuje usazování nečistot v tepelném výměníku. U většiny modelů naleznete vysokou energetickou účinnost, především u modelů vybavených motorem Miele ProfiEco

Chci se dozvědět více

Hlavní přednosti setů praček a sušiček Miele

Jak umístit set pračka a sušička Miele?

Můžete zvolit věžové uspořádání spotřebičů nad sebou, čímž ušetříte místo. Nebo vedle sebe, s podstavcem či bez, pro pohodlnou manipulaci s prádlem. Další možností je zasunutí obou přístrojů vedle sebe do výklenku pod pracovní desku nebo podstavný způsob s nahrazením horního krytu podstavnou sadou.

Exkluzivní systém dávkování TwinDos

Pouhým stiskem tlačítka zajistíte při praní dávkování tekutých pracích prostředků v optimálním množství i čase. Stačí na určené místo v pračce vložit již naplněné dávkovací nádoby s pracím gelem UltraPhase 1 a UltraPhase 2. TwinDos ušetří až 30 % pracího prostředku oproti ručnímu dávkování.

Pračka a sušička Miele set s motorem ProfiEco

Velmi výkonné motory s nízkou spotřebou energie dokážou účinně pracovat, aniž by se výrazně opotřebovávaly. Jejich životnost je dlouhá, navíc jsou tiché, což jistě v bytě oceníte. Pračka a sušička Miele set vám prostřednictvím motoru ProfiEco zajistí efektivní, tiché a pohodlné praní po velmi dlouhou dobu.

FragranceDos pro jedinečnou vůni prádla

Sušička prádlo nejen dokonale usuší, ale díky flakónům s vůněmi Miele i nádherně provoní. Výrobci parfémů v rodinném podniku na jihu Francie vytváří dlouhotrvající vůně se zachováním cenných vonných esencí. Protože lze vybírat z několika variant příjemných vůní, prádlo může vonět vždy jinak.

Pračka a sušička Miele set s voštinovým bubnem

Voštinová struktura bubnu pračky vytváří vodní film mezi prádlem a stěnou bubnu a prádlo se pohybuje jemným klouzavým pohybem bez nebezpečí poškození. V sušičce se v prohlubních voštin tvoří vzduchový polštář, který prádlo jemně zachytí. Pračka a sušička Miele set tak o vaše prádlo dokonale pečuje.

Nižší vlhkost vzduchu chrání vás i vaše místnosti

Sušičky Miele dosahují nejvyšší třídy efektivity kondenzace A, a dokonce jsou ještě o 50 % efektivnější. Díky tomu se ven dostane méně vlhkosti a nehrozí tak vznik plísní na zdech ani v místnosti bez možnosti větrání. Úniku vlhkosti z přístroje brání také špičkový systém těsnění na dveřích sušičky.

Filtr produktů

-