Miele vysavače mají mnoho předností a patentovaných technologií. Ať již se jedná o Filtrační systémy AirClean, které mají vynikající filtrační účinky a zadrží až 99.9% jemného prachu. Active AirClean neutralizuje pachy a HEPA AirClean je určen speciálně pro alergiky, umí zachytit i alergeny. U pokročilých filtrů jejich kvalitu a včasnou výměnu zařídí tenchnologie Timestrip

 

 

 

Chci se dozvědět více

Hlavní přednosti vysavačů Miele

Každý vysavač Miele prochází kontrolou kvality

Vývoj vysavačů a následná výroba probíhají výhradně ve vlastních závodech. Každý koncept prochází dlouhodobými zátěžovými testy, než se dostane do sériové výroby, což zaručuje vynikající kvalitu a dlouhou životnost výrobku. Kontroluje se nejen koncept, ale především hotový vysavač Miele na konci výrobního procesu.

Efektivita

O tom, jak bude přístroj efektivní, nerozhoduje pouze výkon motoru, ale i celkové utěsnění těla vysavače a tvar součástek. To ovlivňuje proudění vzduchu a sací sílu podlahové hubice. Miele vysavače nabízí různé výkonné hubice, s hubicí EcoTeQ Plus dosáhnete efektivně mimořádných výsledků.

Miele vysavač s filtračním systémem AirClean

Třístupňový systém s vynikajícím filtračním účinkem zadrží až 99,9 % jemného prachu. Miele vysavač s dokonalým filtračním systémem tvořeným prachovým sáčkem Hy Clean, motorovým filtrem a vzduchovým filtrem AirClean zadrží všechen vysátý prach uvnitř a vy se tak nemusíte bát při luxování nadechnout.

Kovový svodič

V rukojeti Miele vysavače funguje jako malý bleskosvod kovový svodič v podobě kovové nitě. Díky tomu nedochází mezi vysavačem a uživatelem ke statickému výboji. S takto vybaveným vysavačem je luxování pohodlné a bezpečné.

Active AirClean vysavače Miele neutralizuje pachy

Filtr Active AirClean s aktivním uhlím nejen spolehlivě zachytí prach, ale zároveň výrazně zredukuje nepříjemné pachy v domácnosti. Vysavače Miele nabízí filtry s technologií Timestrip, která pomáhá kontrolovat stupeň zanesení filtru. Zčervenání proužku je pro vás jasným signálem k jeho výměně.

HEPA AirClean potěší alergiky

Miele vysavače mohou být vybaveny vysoce účinným HEPA AirClean filtrem, který dokáže zachytit i velmi jemný prach a alergeny. Tuto jeho schopnost přivítají zejména alergici na prach, pro které je zvířený prach pohromou. Technologie Timestrip vás upozorní na nasycení filtru a nutnost jeho výměny.

Vysavač Miele s navíjením kabelu jediným stisknutím

Kabel vysavače můžete vždy navíjet pomocí nášlapného tlačítka bez zbytečného ohýbání. Vysavač Miele z řady S6, S8, Compact C2, Complete C3 a Blizzard CX1 zvládne komfortně navinout celý kabel, a to pouze jediným stiskem příslušného tlačítka.

Komfort při vysávání

Miele vysavače jsou opatřeny rukojeťmi, které slouží nejen k pohodlnému uchopení a ovládání přístroje. Často je přímo na rukojeti umístěno ovládání sacího výkonu. Velmi snadno jedním prstem regulujete sací výkon vysavače podle vašich momentálních potřeb a typu vysávaného povrchu.

Vysavače Miele pro postavy malé i vysoké

Jedinečná teleskopická trubice v atraktivním designu s možností nastavení délky vám umožní pohodlně vysávat bez ohledu na výšku vaší postavy. Vysavače Miele jsou opatřeny trubicí se zvětšeným průměrem, který zajistí zvýšení objemu proudu vzduchu. Výsledky vysávání jsou vynikající.

Variabilita díky příslušenství

Kvalitní a praktické třídílné příslušenství, které nabízí Miele vysavače, se skládá z hubice na čalouněný nábytek, úzké hubice pro vysávání spár a sacího štětce s přírodními měkkými štětinami. Buď je příslušenství integrováno přímo ve vysavači nebo na držáku VarioClip, kde máte vše při ruce.

Vysavač Miele s praktickou spojovací pojistkou

Díky praktické spojovací pojistce rychle a bezpečně připojíte rukojeť k sací trubici. Uslyšíte cvaknutí a vysavač Miele je připraven k vykonání své práce. Po jejím dokončení stisknete tlačítko, trubice je odpojena a vy můžete připojit třeba další příslušenství.

Přestávky s inteligentním parkovacím systémem

Potřebujete-li si udělat během vysávání přestávku, naleznete v zadní části Miele vysavače prostor pro uchycení podlahové hubice, díky čemuž zůstává vysavač připraven v pracovní poloze pro pozdější pokračování v činnosti. U vybraných modelů Complete C3 se při uchycení hubice do pracovní polohy vypne i motor.

Vysavač Miele a jeho akční rádius

Musíte vysávat podlahy rozlehlých místností a nechce se vám vysavač stále přepojovat do jiné zásuvky? Vysavač Miele poskytuje nejen pro tyto případy mimořádně velký akční rádius prostřednictvím kabelu, hadice a sací trubice. Pohyblivé upevnění hadice vám umožní pohodlné vysávání.

DynamicDrive

Skvělá pojezdová kolečka s tlumiči, umístěná na ocelové ose, jsou otočná o 360°. Pogumovaná kolečka šetří vaše podlahy a vyznačují se dlouhou životností. Miele vysavače jsou díky nim velmi pohyblivé, neničí podlahy a pohybují se tiše.

Miele vysavač velmi snadno uložíte

Sací trubici a hadici lze upevnit k postavenému vysavači z obou stran, ať už pro jeho pohodlné přenášení nebo uskladnění. Miele vysavač s parkovacím úložným systémem Compact umožní úhledné uložení jednotlivých částí vysavače tak, že zaberou minimum místa.

Filtr produktů

-