Sáčkové vysavače Miele přichází s inovativním sáčkem HyClean, který je navržený tak, aby během manipulace s ním nedocházelo k úniku prachu. Díky přesně odstupňované devítivrstvé filtraci umožňuje sáček HyClean stále efektivní proudění vzduchu i s po stupným zaplňováním sářku. Speciální vlákno sáčku Miele zachytí jemné prachové částice a zabrání jejich propouštění zpět, přičemž horní část sáčku zůstává nadále volná. Díky těmto vlastnostem zůstává, i přes téměř zaplněný sáček, zachována vysoká síla sání.

 

Chci se dozvědět více

Hlavní přednosti sáčkových vysavačů Miele

Prodloužená 5letá záruka

Kupte si jakýkoliv sáčkový podlahový vysavač Miele současně s XXL balením sáčků Miele HyClean nebo tyčový vysavač Miele současně se 4 baleními sáčků HyClean KK a získejte 5letou záruku zdarma. Používáním originálních sáčků Miele zajistíte správnou a bezproblémovou funkčnost vašeho vysavače Miele po dlouhá léta.

Filtrační systém Miele AirClean

Několikastupňový filtrační systém Miele zajistí čistý vyfukovaný vzduch díky kombinaci sáčku Miele HyClean a motorového i vzduchového filtru, který zachytí více než 99,9 % jemného prachu. Alergiky potěší vysavače Miele s aktivním HEPA filtrem. Jde o certifikovaný a nejspolehlivější filtr vzduchových částic. Nejen výfukový filtr, ale celý přístroj potom plní evropskou normu pro filtrační systémy EN 1822/1998.

Hygienické provedení

Originální sáček HyClean je hygienicky navržený tak, aby během manipulace s nim nedocházelo k úniku prachu. Při otevření vysavače Miele se sáček automaticky utěsní a vy se tak vyhnete kontaktu s prachovými částicemi. Pro maximální bezpečnost jsou sáčky vyrobeny z pevného materiálu, který zamezí jejich protržení nebo prasknutí.

Stále stejně vysoký sací výkon

Přesně odstupňované filtrace devítivrstvého originálního sáčku HyClean umožňují stále efektivní proudění vzduchu i s postupným zaplňováním sáčku. Speciální vlákno sáčku Miele zachytí jemné prachové částice a zabrání jeho propuštění zpět, přičemž zůstává svrchní část sáčku nadále volná. Díky tomu je i přes téměř zaplněný sáček vysoká síla saní zachována.

O 25 % delší doba použití

Ke zvýšení kapacity originálního sáčku Miele napomáhají speciální difuzory, které se postarají o rovnoměrné rozdělení prachových částic a nečistot po celém vnitřku sáčku. Díky využití maximálního objemu vydrží sáček až o 25 % déle.

 

Filtr produktů

-