Parní trouby Miele jsou vybaveny automatickými programy, které mohou vařit za Vás, vy vyberete program a trouba se postará o zbytek. 
Vybrané trouby Miele jsou vybaveny jedinečným systémem DualSteam. Tento systém externího vyvýjení páry zajistí pomocí dvou trysek rovnoměrné a rychlé rozložení páry uvnitř ohřevného prostoru. 

Chci se dozvědět více

Hlavní přednosti parních trub Miele

Parní trouba Miele s externím vyvíjením páry

Umístění vyvíječe páry mimo ohřevný prostor je inovativním řešením parního systému. Celý vnitřek trouby se zaplní párou, parní trouba Miele se rychle rozehřeje a připravované suroviny si tak zachovají přirozenou barvu i chuť. Tento systém usnadní údržbu, protože vodní kámen nemá šanci se zde usadit.

Automatické programy uvaří za vás

Zvolíte-li při přípravě vašich pochoutek některý z automatických programů, přenecháte tím vše na parní troubě. Automatický program sám nastaví správný čas i teplotu pro danou surovinu. Díky tomu můžete připravit až neuvěřitelných 135 druhů pokrmů zcela bez námahy, a přitom ve výborné kvalitě.

Miele parní trouba s jedinečným systémem DualSteam

Tento systém externího vyvíjení páry zajistí pomocí dvou trysek rovnoměrné a rychlé rozdělení páry uvnitř ohřevného prostoru. Miele parní trouba se rychle rozehřeje a společně se systémem DualSteam vám umožní připravit současně i několik chodů najednou s těmi nejlepšími kulinářskými výsledky.

Redukce páry pro vaši bezpečnost a komfort

Než dojde k úplnému dokončení programu, dvířka se automaticky mírně pootevřou, aby mohla pára z ohřevného prostoru pomalu uniknout. Díky tomu se již nestane, že by vás po ukončení programu nahromaděná pára při otevření trouby zasáhla. Můžete tedy pokrm pohodlně a bezpečně vyjmout.

Parní trouba Miele nabízí velký nerezový ohřevný prostor

Vnitřní speciální nerezový povrch se lněnou strukturou je absolutně odolný proti korozi a velmi odolný proti poškrábání. Parní trouba Miele se nejenom snadno čistí, ale poskytuje také velký užitný objem až 40 litrů. Bez problémů tak uvaříte ve velkých nádobách nebo kompletní menu pro 8-10 lidí.

Průhledná dvířka a LED osvětlení pro dokonalý přehled

Bezúdržbová bodová LED světla perfektně osvětlí vnitřní prostor trouby, přitom jsou i energeticky velmi úsporná. V kombinaci s průhlednými dvířky vám zajistí stálou a pohodlnou kontrolu nad děním uvnitř parní trouby. Určitě oceníte snadný přehled o připravovaných pokrmech.

Parní trouba Miele pečuje o vaše zdraví

Příprava v páře zajistí pokrmům přirozenou chuť, zachování vitamínů, minerálů a stopových prvků. Tyto pokrmy obsahují až o 50 % více cenných látek než ty, které prošly jinou kuchyňskou úpravou. Parní trouba Miele nabízí nejzdravější a nejchutnější způsob přípravy čerstvých i mražených potravin.

Metoda Sous-vide, aneb vaření ve vakuu

Parní trouba umí zachovat živiny a chuť vakuovaných pokrmů. Za použití nízkých teplot se vakuované ryby, maso, zelenina či ovoce připravují sice delší dobu, zato šetrně. Výsledkem je jedinečná chuť, zachovaný tvar a vzhled surovin. Samozřejmostí je i uchování obsažených vitamínů a minerálních látek.

Miele parní trouba nabízí pestré využití

Máte možnost ohřívat, rozmrazovat, blanšírovat, odšťavňovat, připravovat dezerty, vařit v páře maso, zeleninu i ryby, nechat kynout těsto. Vše provede Miele parní trouba ve vynikající kvalitě. Jídlo udržuje teplé 15 minut po ukončení programu, díky čemuž se můžete s jeho podáváním mírně opozdit.

Doba přípravy nezávislá na množství

Ať je množství připravované suroviny jakékoli, čas přípravy zůstává stále stejný. Je tedy lhostejné, zda připravujete pouze jednu porci nebo množství pro celou rodinu či partu přátel. Parní troubě prostě na váze nezáleží, díky čemuž nemusíte vážit ani vy.

 
 

Filtr produktů

-