Chladničky Miele jsou vybaveny účinným chladícím okruhem a moderními izolačními materiály, proto se mohou chlubit nejlepšími výsledky energetické účinosti. Vnitřní osvětlení lednic kvalitními diodami nevyžaduje složitou údržbu. Lednice Miele jsou vybaveny systémem DynaCool, který zajistí optimální teplotu a vlhkost vzduchu. Technologie SoftClose zajistí že se dvířka lednice, nebo mrazničky, zavírají téměř sama a velmi potichu.

 

Chci se dozvědět více

Hlavní přednosti chladících systémů Miele

Vysoká výkonnost a šetrné zacházení s přírodními zdroji

Chladničky Miele jsou vybaveny účinným chladicím okruhem a moderními izolačními materiály. Díky tomu se mohou pochlubit nejlepšími výsledky energetické účinnosti, což je od roku 2021 třída A. Používání energeticky nenáročných výrobků šetří nejen vaše peníze, ale i životní prostředí.

Vnitřní osvětlení lednice Miele kvalitními LED diodami

V porovnání s klasickými žárovkami je LED osvětlení výrazně účinnější, nevyžaduje složitou údržbu a jeho životnost je nesrovnatelně vyšší. Vysoká svítivost kvalitních diod je zárukou, že vnitřek lednice Miele bude optimálně a stylově osvětlen.

Exkluzivní kvalita a hygienická čistota ComfortClean

Každá lednička Miele z řady K 10.000, K 20.000 a K 30.000 vám nabízí ve svých dveřích možnost bezpečného a praktického uložení lahví. Držáky na lahve jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu SAN, odolného proti chemikáliím, poškrábání i teplotním rozdílům. Lze je umývat v myčce nádobí při teplotě do 55 °C.

Miele lednice se systémem DynaCool pro optimální vnitřní teplotu a vlhkost

Jednou z nutných podmínek perfektního skladování potravin a vína je nejen optimální teplota, ale i vlhkost vzduchu. Proto jsou Miele lednice vybavené systémem DynaCool. Pomocí integrovaného ventilátoru dochází k rovnoměrné cirkulaci vzduchu a tím k optimálnímu rozdělení teploty a vlhkosti.

Tiché zavírání dvířek lednice Miele díky technologii SoftClose

Technologie SoftClose představuje velice tichý způsob zavírání dvířek chladniček a mrazniček, která se navíc zavírají skoro sama. Dvířka se totiž pod úhlem 30° zavírají automaticky. Technologie také tlumí rázy vznikající při rychlejším zavírání a nikdy už se nestane, že byste slyšeli cinkání láhví o sebe.

Pohodlný a tichý přístup ke skladovaným potravinám

Vestavné chladničky Miele disponují praktickými zásuvkami PerfectFresh s výsuvnými pojezdy a samozasouvací funkcí s tlumením. I když zásuvku vysunete na maximum, stačí do ní lehce strčit a zásuvka se zvolna automaticky zavře. Díky tlumení se jedná o tichý a pohodlný proces.

Lednice Miele s novým LED osvětlením polic FlexiLight

Osvětlení, které neoslňuje a zároveň dokonale osvítí vnitřní prostor lednice Miele. Lze jej podle potřeb umístit do kterékoli výškové úrovně, díky čemuž se nestane, že by potraviny zdroj světla zakryly. LED osvětlení polic FlexiLight exkluzivně u Miele chladniček.

Propojte svůj chytrý telefon s chladničkou či vinotékou pomocí aplikace Miele@mobile

Pomocí Plug & Play zaregistrujete svoji Miele chladničku či vinotéku do aplikace. Tím získáte okamžitý přehled o chybách a alarmech zařízení. Přes aplikaci můžete získat nejen plnou kontrolu nad vašimi přístroji, ale využít i možnost jejich dálkového ovládání.

Filtr Active AirClean eliminuje jakýkoliv zápach uvnitř lednice Miele

Potraviny a nápoje je třeba skladovat nejen v chladu, ale i v prostředí s neutrálním zápachem. Filtr Active AirClean s kombinací aktivního uhlí a přírodního produktu chitosan účinkuje ihned a nezanechá v chladicím prostoru lednice Miele téměř žádné pachy.

Funkce PerfectFresh pro uchovávání čerstvých potravin

Pro bezpečné uchovávání mléčných výrobků, masa či ryb a k dosažení jejich delší trvanlivosti je ideální teplotní rozsah 0 až + 3 °C. Přesně toto teplotní rozhraní nabízí funkce PerfectFresh ve speciálních přihrádkách chladniček Miele. Klima vlhké zásuvky je mimořádně vhodné pro chuť i zachování živin ovoce a zeleniny.

Miele lednice s exkluzivní funkcí PerfectFresh Pro

Tato funkce vám umožní skladovat své potraviny jako profesionál. Miele lednice disponují zásuvkami s označením PerfectFresh Pro, ve kterých je potřebný teplotní rozsah 0 °C až + 3 °C automaticky regulován. Abyste měli nad obsahem zásuvky s chlazenými potravinami dokonalý přehled, je zde integrované LED osvětlení.

Libovolně velký mrazící prostor

S variabilním mrazícím prostorem chladniček Miele VarioRoom se již nestane, že by vás zaskočil větší objem potraviny, která se do mrazáku prostě nevejde. Zásuvky i skleněné police můžete snadno vyjmout, čímž prostor pro mražené potraviny zvětšíte či vytvoříte jeden velký.

Lednice Miele s individuálním nastavením chladničky i mrazničky

U přístrojů, kde je kombinována chladnička s mrazničkou, jsou velkou výhodou dva samostatně regulovatelné chladicí okruhy. Nedochází mezi nimi k výměně vzduchu, tudíž ani k přenosu pachů či vlhkosti. Chladicí výkon zajišťují dva kompresory. Díky systému DuplexCool přesně toto lednice Miele s mrazničkou umožňují.

Už nikdy žádné odmrazování

S mrazničkou Miele nebudete řešit nepříjemné odstraňování vrstvy ledu. Díky systému NoFrost se žádný led netvoří, potraviny nejsou namrzlé a nic vám nepřekáží v pohodlné manipulaci se zásuvkami. Cirkulační chlazení rovnoměrně rozvádí chladný a suchý vzduch v prostoru mrazničky, a proto led nevzniká.

Miele lednice s elegantním otevíráním Click2open

Nenápadně ukrytá rukojeť Click2open v boční straně dvířek umožňuje snadno překonat podtlak v chladničce, kterou lze díky tomu velmi snadno a elegantně otevírat. Miele lednice vybavené touto rukojetí vynikají čistým vnějším designem a nevšedním způsobem otevírání.

Filtr produktů

-