Pečící a parní trouby Miele jsou vybaveny mnoha technologiemi, které usnadní Vaše pečení. Technologie Klimatického pečení pomůže udržet maso déle šťavnaté a pečivo více nadýchané. Funkce TasteControl vám pomůže udržet pokrm teplý po jeho dopečení až do doby než budete servírovat. Funkce Crisp zajistí dokonalou křupavou kůrčičku. 

Chci se dozvědět více

Hlavní přednosti pečicích trub Miele

Klimatické pečení

Vyšší vlhkost uvnitř trouby pro co nejlepší výsledky pečení. Maso bude uvnitř šťavnaté a na povrchu s kůrčičkou, pečivo nadýchané, vláčné a zároveň dostatečně propečené. Můžete nejen přidávat vlhkost, ale i časově naprogramovat parní rázy.

Trouba Miele s funkcí TasteControl

Trouba Miele s funkcí TasteControl Skvělá funkce, díky které sami určíte, zda si přejete i po dopečení pokrm udržovat na teplotě, která je vhodná k jeho podávání. Nebo vnitřní prostor trouby zchladit, aby nedocházelo k nechtěnému dovařování již hotového jídla. Proto je trouba Miele vybavena dvířky, která se motoricky otevírají i zavírají.

Speciální využití

Speciální programy vám umožní snadno vyřešit i situace, kdy chcete použít nějakou neběžnou úpravu pokrmu, například kynutí těsta či sušení ovoce. Pouze zvolíte příslušný program a o zbytek se postará trouba. Správná teplota i vhodné klima uvnitř trouby jsou obsaženy již ve zvoleném programu.

Pečicí Miele trouba s automatickými programy

Pomocí automatických programů můžete bez obav péct i smažit pokrmy různých světových kuchyní a úspěch máte zajištěn. Ať připravujete maso či pečete něco sladkého, nemusíte složitě přemýšlet, jakou teplotu, čas a provozní podmínky zvolit. Miele trouba vám nabídne své elektronicky regulované programy.

Funkce Crisp

Volitelná funkce Crisp vám umožní připravit si určité pokrmy s jedinečnými křupavými povrchy. Jejím aktivováním dojde ke snížení vlhkosti vnitřního prostoru trouby. Výsledkem budou nevysušené, a přitom křupavé hranolky, krokety či cokoli jiného.

Vestavná trouba Miele s funkcí BrilliantLight

Kvalitní trouba musí mít i optimálně osvícený vnitřní prostor, aby bylo možné dění uvnitř pohodlně sledovat. Přesně toto splňuje vestavná trouba Miele, vybavená vysoce kvalitními LED zářivkami, které dokážou dostatečně osvítit všechny úrovně ohřevného prostoru.

Systém chlazení přístroje a čelní stěny

Určitě uvítáte troubu, kde se zahřívá pouze vnitřek a připravovaný pokrm. Díky použití několika izolačních vrstev mají její dvířka z vnější strany nízkou teplotu a nehrozí tak popálení dětem ani dospělým. Chlazení po obvodu zajišťuje chlad ovládacím prvkům, rukojeti i okolnímu nábytku.

Trouba Miele a její bezpečnostní funkce

Trouba má vysoce ceněné tlačítko, kterým zablokujete přístroj a zabráníte tak jeho nechtěnému zapnutí třeba zvídavým dítětem. Bezpečnostní automatické vypínání zase oceníte, pokud zapomenete troubu vypnout. Dojde-li k překročení maximální provozní doby, trouba Miele se vypne automaticky sama.

Vestavná trouba Miele a energetická účinnost

Mimořádně nízká spotřeba energie pomáhá zlepšit naše životní prostředí. Používáním takového spotřebiče šetříte nejen energii, ale i vaše peníze. Kvalitní, energeticky úsporná vestavná trouba Miele s vynikající energetickou účinností A+.

Katalyzátor AirClean

Máte už dost mastnoty, která se usazuje v celém prostoru kuchyně i pachů, které vám kazí doma ovzduší a jsou jimi stále načichlé záclony? Řešením je katalyzátor AirClean, který dokáže významně omezit množství mastnoty a pachů, které se dostávají spolu s unikající párou při pečení do ovzduší.

Trouba Miele s výsuvnými pojezdy FlexiClip

Díky výsuvným pojezdům pohodlně vytáhnete připravovaný pokrm z trouby tak, jak budete potřebovat. Nehrozí nebezpečí, že při podlévání, obracení či kontrole pokrmu plech vypadne a popálí vás. Trouba Miele s patentovaným systémem FlexiClip vám umožní použití těchto pojezdů v různých úrovních.

Odolný povrch CleanSteel

Mimořádně kvalitní povrchová úprava CleanSteel zajistí nerezovým spotřebičům snadno čistitelný povrch bez otisků prstů či jiných skvrn. Díky tomu bude taková trouba nejen dokonalým funkčním pomocníkem, ale i ozdobou vaší kuchyně.

Trouba Miele s vlastními programy

Obvykle máme každý své oblíbené recepty, které častěji opakujeme. Trouba Miele vám umožní vytvořit a uložit až 20 vlastních programů. Každý program s vlastním názvem může být kombinací až 10 kroků přípravy. Když svůj program příště vyvoláte a spustíte, poběží vše automaticky, jak jste nastavili.

Pyrolýza

Možnost pyrolytického samočištění pomocí extrémních teplot, které probíhá zcela bez námahy a zdlouhavého čištění agresivními prostředky, vás jistě potěší. Zbytky jídel a nečistot se rozpadnou na popel a uvolní se samy z povrchu trouby, aniž byste ji museli drhnout.

Pečicí Miele trouba s časovými funkcemi

Pečicí Miele trouba umožňuje velmi snadno naprogramovat začátek, konec nebo dobu trvání přípravy. Trouba se bude vašimi instrukcemi řídit a vám odpadne časový stres. Určitě využijete i integrovaný kuchyňský budík. Dojde-li k výpadku proudu, nastavený čas zůstává uložený v paměti až neuvěřitelných 150 hodin.

Vybavení se může lišit v závislosti na modelu

Filtr produktů

-