Miele pračky s inovačním systémem dávkování TwinDos jsou nejen praktické, ale také ekonomické. S přesným systémem dávkování můžete ušetřit až 30 % pracího prostředku. S novou funkcí SingleWash u Miele praček už nikdy nebudete řešit dilema neekologického praní pouze několika kousků oblečení. Každá nová pračka Miele je vybavena patentovaným bubnem s unikátní voštinovou strukturou, která zajistí, že mezi stěnou bubnu a prádlem vznikne jemný vodní film. Ten společně se zmenšenými a na okrajích zaleštěnými průduchy zajistí, že se na prádle nebudou tvořit žmolky a vytahovat nitky.

Chci se dozvědět více

Hlavní přednosti praček Miele

TwinDos – automatický systém dávkování pracího prostředku

Miele pračky s inovačním systémem dávkování TwinDos jsou nejen praktické, ale také ekonomické. S přesným systémem dávkování můžete ušetřit až 30 % pracího prostředku. Díky tekutým pracím prostředkům UltraPhase 1 a 2 máte zaručeno, že vaše bílé i barevné prádlo bude dokonale čisté a beze skvrn.

SingleWash – rychlé a úsporné praní jednotlivých kusů oblečení

S novou funkcí SingleWash u Miele praček už nikdy nebudete řešit dilema neekologického praní pouze několika kousků oblečení. Tuto doplňkovou funkci můžete zvolit k většině pracích programů. Pračka si už sama přizpůsobí délku programu, spotřebu vody a elektrické energie pro hmotnost prádla do 1 kg.

Jedinečný voštinový buben má exkluzivně každá pračka Miele

Každá nová pračka Miele je vybavena patentovaným bubnem s unikátní voštinovou strukturou, která zajistí, že mezi stěnou bubnu a prádlem vznikne jemný vodní film. Ten společně se zmenšenými a na okrajích zaleštěnými průduchy zajistí, že se na prádle nebudou tvořit žmolky a vytahovat nitky.

Předžehlení a SteamCare ušetří náklady a čas na žehlení

Zapomeňte na hodiny strávené u žehlicího prkna. Miele pračky s funkcí SteamCare nebo Předžehlení vám mohou ušetřit čas a snížit náklady na žehlení až o 50 %. Při zvolení doplňkové funkce Předžehlení, naváže na ukončený prací program proces vyhlazení. Prádlo se pohybuje v zahřátém vlhkém bubnu, čímž se rozvolní a vyhladí. Funkci SteamCare najdete pod samostatným napařovacím programem Konečná úprava párou.

Pračky Miele se dokonale postarají o péřové textilie i sportovní oblečení

Díky unikátním programům na praní péřových textilií nebo sportovního oblečení už nemusíte se speciálními oděvy do čistírny. Pračky Miele udrží bundy nebo péřové přikrývky nadýchané a zároveň uchovají jejich tvar. Outdoorovému oblečení můžete dopřát tu nejlepší péči bez ztráty funkčnosti nebo odolnosti.

Kvalita a životnost je pro Miele nejvyšší prioritou

Již během tvorby konceptů a vývoje Miele praček je kladen maximální důraz na kvalitu, který nijak nepolevuje ani během jejich výroby a kompletování. Spotřebiče jsou podrobovány obtížným dlouhodobým testům odolnosti. Výsledkem jsou výrobky vynikající kvality s dlouhou životností.

CapDosing – pračka Miele má snadné řešení pro speciální programy

Pračka Miele se systémem CapDosing nabízí perfektní řešení pro využití všech speciálních pracích programů. Jedná se o kapsle s pracím prostředkem určeným výhradně pro daný program, které stačí vložit do přihrádky na aviváž. Pračka poté již sama v optimálním okamžiku zajistí automatické dávkování.

QuickPowerWash – pračky Miele perou úsporně a rychle

S revolučním systémem PowerWash dokáží pračky Miele při střednědobých programech prát až o 40 % úsporněji než vyžaduje nejvyšší energetická třída. Díky technologii Spin&Spay je totiž potřeba ohřívat pouze malé množství vody. S programem QuickPowerWash bude navíc vaše prádlo vyprané již za 49 minut.

Pračka Miele s funkcí Skvrny se nezalekne žádné nečistoty

Při zvolení funkce Skvrny aktivuje pračka Miele intenzivní praní. Délka pracího programu bude uzpůsobena tak, aby byly odstraněny i ty nejodolnější skvrny. Pračka spustí například předeprání a navíc ještě prodlouží dobu hlavního praní.

AddLoad – přidat nebo odebrat prádlo můžete kdykoliv

Díky praktické funkci AddLoad už vás žádný zapomenutí kousek špinavého prádla nerozhodí. Miele pračky s touto doplňkovou funkcí můžete skoro až do konce programu kdykoliv během praní zastavit a prádlo přidat. Nebo naopak odebrat to, co už nechcete například máchat nebo odstřeďovat.

Ekonomická a efektivní Miele pračka s ProfiEco motorem

Extra odolný a výkonný motor ProfiEco, kterým je Miele pračka vybavena, vám zajistí efektivní praní na skutečně dlouhou dobu. Motor se vyznačuje velice nízkou spotřebou elektrické energie, je minimálně hlučný a v podstatě nepodléhá opotřebení.

Miele pračka bude součástí vaší chytré domácnosti

S funkcí WiFiConn@ct může být vaše Miele pračka připojena k internetu. Snadno pak ze svého mobilu nebo tabletu pomocí aplikace Miele@mobile zjistíte stav spotřebiče nebo zda například nedochází prací prostředek. Aplikaci si stáhnete zdarma z Google Play nebo App Store.

Pračka Miele s funkcí Eko informace o spotřebě

Nová pračka Miele s funkcí Eko informace vám při volbě pracího programu ukáže odhadovanou spotřebu vody a elektrické energie. Po skončení programu vám pak zobrazí skutečné údaje o spotřebovaném množství vody a energie. Ty se mohou lišit v závislosti na typu a hmotnosti prádla.

S osvětleným bubnem pračka Miele skutečně zazáří

Vaše nová pračka Miele s osvětleným bubnem vám vyndávání prádla už nemohla více zpříjemnit. S bezúdržbovým LED osvětlením voštinového bubnu budete mít vždy jistotu, že jste v pračce nic nezapomněli. Osvětlení je navíc úžasným estetickým prvkem pro všechny, kteří si potrpí na design.

Pračky Miele poskytují maximální bezpečnost a ochranu proti poškození vodou

Na případné poškození vodou způsobené vadou systému Watercontrol pro sledování přítoku či úniku vody a systému Waterproof pro kontrolu přívodní hadice do Miele praček poskytuje společnost Miele 20letou záruku. Podmínkou je předchozí odborná instalace pračky Miele.

Filtr produktů

-