Pohodlné a ergonomické zapínání nabízí exkluzivně tyčový vysavač Miele. Každý Miele tyčový vysavač je vybaven tepelnou ochranou proti přehřívání. Pokud se vám tedy nedopatřením podaří vysát objemnější předmět, aktivuje se omezovač teploty, který automaticky zajistí bezpečnostní vypnutí motoru.

Výhodou tyčových vysavačů jsou jejich nízké nároky na skladovací prostory. Nebo lze ušetřit místo tím, že je za otvor v rukojeti zavěsíte na háček či držák. Tyčový vysavač Miele s akčním rádiusem 9 metrů vám umožní vysávat bez častých přestávek. I větší plochy nebo celé místnosti vysajete bez nutnosti hledat bližší zásuvku.

Chci se dozvědět více

Hlavní přednosti tyčových vysavačů Miele

Tyčový vysavač Miele s ergonomickým ovládáním

Pohodlné a ergonomické zapínání nabízí exkluzivně tyčový vysavač Miele. Posuvný spínač naleznete na přední straně rukojeti. Zde si můžete zvolit jeden ze dvou stupňů výkonu a mít tak vysávání vždy plně pod kontrolou. Nastavený výkon je dosahován pozvolna z důvodu ochrany sítě před přetížením.

Miele tyčový vysavač má ochranu proti přehřívání

Každý Miele tyčový vysavač je vybaven tepelnou ochranou proti přehřívání. Pokud se vám tedy nedopatřením podaří vysát objemnější předmět, aktivuje se omezovač teploty, který automaticky zajistí bezpečnostní vypnutí motoru. Po vyjmutí předmětu a vychladnutí motoru můžete opět začít vysávat.

Skladný a lehký pomocník pro každodenní úklid

Výhodou tyčových vysavačů jsou jejich nízké nároky na skladovací prostory. Můžete je opřít o stěnu, kde budou díky integrované protiskluzové zarážce pevně stát. Nebo lze ušetřit místo tím, že je za otvor v rukojeti zavěsíte na háček či držák. Nový model s posuvným těžištěm umí dokonce stát sám.

Tyčové vysavače jsou snadno nastavitelné

Během vysávání si tyčový vysavač můžete individuálně přizpůsobit jak vaší výšce, tak i právě prováděné činnosti. Jednoduchým tisknutím tlačítka na teleskopické trubici si nastavíte délku pro pohodlné vysávání ve stoje nebo naopak pod nábytkem. Trubici lze připojit i ke spodnímu konci vysavače.

Napájecí kabel má své pevné místo

Díky dvěma kabelovým háčkům na trubici tyčového vysavače bude upevnění napájecího kabelu rychlé a snadné. Rychlé bude rovněž odejmutí kabelu, když budete chtít začít vysávat. Stačí pouze otočit spodní hák nahoru a kabel bude v momentě uvolněn pro použití.

Tyčový vysavač Miele dosáhne všude a vysaje vše

Tyčový vysavač Miele s akčním rádiusem 9 metrů vám umožní vysávat bez častých přestávek. I větší plochy nebo celé místnosti vysajete bez nutnosti hledat bližší zásuvku. Trubice je navíc vybavena držákem pro hubici na čalouněný nábytek a štěrbiny. Budou tak vždy připravené k okamžitému použití.

Mimořádně čistý vzduch zajistí pouze tyčový vysavač Miele

Jedině tyčový vysavač Miele zaručí efektivní filtraci vzduchu v místnosti díky spolehlivým filtrům AirClean. Dokonale zachytí všechen prach a zajistí, že vzduch bude po vysávání čistší než před ním. Filtry AirClean Plus s ukazatelem opotřebení vás navíc upozorní, kdy je nutné příslušenství vyměnit.

Novinka v bezdrátovém provedení a skvělou sací silou

Nový model Miele Triflex HX1 přináší díky akumulátoru s výdrží až 120 minut neomezenou svobodu při úklidu. Posuvné těžiště usnadňuje manipulaci a 28 cm široký kartáč Multi-Floor XXL Triflex s elektronicky ovládaným válečkem sám rozpozná typ podlahy a upraví sací sílu.

 

Filtr produktů

-