Automatické dávkování pomocí systému TwinDos, úsporný a ekologický provoz, šetrnost k prádlu díky voštinovému bubnu, a tvrdé testy. To je jen několik z mnoha důvodů proč se rozhodnout právě pro pračku se sušičkou Miele. 

Chci se dozvědět více

Hlavní přednosti praček se sušičkou Miele

Pračka se sušičkou Miele automaticky dávkuje

Systém TwinDos je nová funkce, díky které si vás pračka se sušičkou Miele bezpochyby získá. Automatické dávkování tekutého pracího prostředku je velmi praktické a vašemu prádlu zajistí dokonalou čistotu. Díky dávkování v optimální čas vám TwinDost také ušetří až 30 % pracího prostředku.

Úsporný a ekologický provoz

Miele pračky se sušičkou jsou přátelské k životnímu prostředí a zároveň vám ušetří peníze. Spotřebují jen nutné množství elektrické energie a vody, takže nedochází k zbytečnému plýtvání. Pračky se sušičkou dosahují třídy A jak v energetické úspornosti, tak i v účinnosti praní.

Každá Miele pračka se sušičkou prochází tvrdými testy

Pro dosažení těch nejlepších výsledků a kvality prochází každá Miele pračka se sušičkou přísnou kontrolou v náročných testech. Pere a suší po dobu 19 000 hodin, během nichž proběhne přibližně 5 000 různých programů. To odpovídá asi 5 programům týdně s průměrnou délkou programu 3,5 hodiny.

Pračka se sušičkou Miele je k vašemu prádlu šetrná

Díky unikátnímu voštinovému bubnu, kterým je pračka se sušičkou Miele vybavená, vaše prádlo jemně a hladce klouže po vodním filmu. S voštinovou strukturou bubnu jsou tak všechny textilie jedinečným způsobem chráněné. V tomto bubnu také lépe a rovnoměrně prosychají, takže jsou více vyhlazené.

Jedou na plný plyn

Každá pračka a sušička Miele má speciální motor, který vás oslní nejen maximálním výkonem, ale svým tichým a úsporným chodem. Motory ProfiEco mají totiž nízkou spotřebu energie a dlouhou životnost. Na spotřebiče Miele se tak můžete spolehnout na mnoho let.

Systém Waterproof-Metal chrání před vodou

Pračky a sušičky Miele se případnému poškození vodou vyhnou velkým obloukem díky účinnému WPM, který disponuje senzorem stavu vody a plovákem. Dalším bonusem je přítoková hadice opletená kovem, kterým je spolehlivě chráněná proti vnějšímu poškození.

Miele pračka se sušičkou smýšlí chytře

Díky funkci WiFiConn@ct se vaše Miele pračka se sušičkou snadno a rychle připojí k wifi. Pak na svém chytrém telefonu nebo tabletu hned zjistíte aktuální stav přístroje, dozvíte se, jestli dochází prací prostředek a zároveň ho můžete objednat v e-shopu Miele. Potřebujete jen aplikaci Miele@mobile.

Mluví stejným jazykem jako vy

Pračky se sušičkou Miele na vás dokážou hovořit hned v několika jazycích. Je jen na vás, který si vyberete, abyste rozuměli všem informacím. I když je nastavený nejdříve jazyk, kterému nerozumíte, vlaječka vám pomůže najít cestu, abyste si zvolili vámi preferovaný.

 

Filtr produktů

-