• banner

 

Plánujete koupi nového spotřebiče?

Pak se vám vyplatí vsadit na značku Miele. Ta vám kromě kvalitních domácích spotřebičů nyní přináší i zajímavou soutěž o atraktivní ceny, do které se může zapojit každý, kdo si pořídí spotřebič této celosvětově známé značky v hodnotě vyšší než 10 000 Kč. Kdy a jak soutěž probíhá a o jak hodnotné ceny se hraje?

 

 
1) Zakupte jakýkoliv spotřebič Miele s hodnotou vyšší jak 10 000 Kč v období od 15. 2. 2023 do 30. 4. 2023.
 
2) Registrujte zakoupený spotřebič na stránce www.miele.cz/soutez a vyplňte všechny nezbytné údaje.
 
3) Registrace přístroje do soutěže je možná do 30. 4. 2023 včetně.
 

4) Losování proběhne 11. 5. 2023 ze všech účastníků, kteří splní podmínky soutěže.

5) Výherce bude o výhře informován e-mailem.

6) Kompletní podmínky akce naleznete zde.

 

Dobré důvody pro Miele

Již od roku 1899 se společnost Miele zabývá výrobou prémiových spotřebičů pro domácnost i spotřebičů, jež mají své využití v profesionálních provozech. V současné době jsou spotřebiče značky Miele známy a rozšířeny po celém světě, kde si získaly důvěru zákazníků díky své kvalitě, maximální spolehlivosti, dlouhé životnosti i důmyslně propracovanému designu. Tyto jedinečné vlastnosti jsou také hlavním důvodem, proč se Miele stabilně a dlouhodobě drží na špičce ve svém oboru.

Kvalitu značky Miele potvrzuje i fakt, že jí zachovává věrnost více než 90 % německých zákazníků, kteří spotřebiče této značky také dále doporučují. Na spotřebičích oceňují hlavně jejich snadnou obsluhu, vybavenost dotykovými displeji, chytré inovativní funkce i automatické programy. Značka Miele se pravidelně umísťuje na předních místech v mnoha nezávislých spotřebitelských testech (u nás např. dTest) a její spotřebiče jsou oceňovány i v prestižních designových soutěžích (např. Red Dot Design Award).