Kávovary Miele vybavené mlýnkem na kávu nabízí funkce OneTouch a OneTouch for Two, pomocí kterých pouhým stiskem tlačítka připravíte najednou jeden nebo dva šálky kávy. Zkrácená doba přípravy zajistí, že zbyde více času na vychutnávání kávy ve dvou. 

Chci se dozvědět více

Hlavní přednosti kávovarů Miele

Funkce OneTouch a OneTouch for Two

Kávovary Miele vybavené mlýnkem na kávu nabízí funkce OneTouch a OneTouch for Two, pomocí kterých pouhým stiskem tlačítka připravíte najednou jeden nebo dva šálky kávy. Zkrácená doba přípravy zajistí, že zbyde více času na vychutnávání kávy ve dvou.

Komora navíc pro vaši mletou kávu

Kávovary Miele jsou vybaveny nejen zásobníkem na zrnkovou kávu, ale také dodatečnou komorou na mletou kávu, kde můžete uchovávat zásobu dalšího druhu mleté kávy.

Funkce pro přípravu kávy nebo čaje do konvičky

Kávovar Miele dokáže připravit až 8 šálků čaje či kávy přímo do připravené servírovací konvice stisknutím jediného tlačítka. Pomocník jako dělaný pro přípravu kávy pro návštěvu.

Detektor šálku CupSensor

Čidlo šálku CupSensor umí rozpoznat výšku a velikost šálku a přizpůsobovat polohu výpusti ve výškovém rozsahu 8 až 16 cm. Nastavením optimální vzdálenosti zabraňuje rozstřikování kávy a umožňuje přípravu kávy s ideální teplotou a bohatou cremou.

Nahřívání šálku na odkládací ploše

Všechny volně stojící kávovary Miele nabízí nadstandard v podobě integrované vyhřívané plochy na šálky. Se správně vyhřátým šálkem tak dosáhnete optimálního požitku při pití kávy. Podložka na šálky je navíc designová a snadno se čistí.

Osvětlení BrilliantLight

Příjemné LED osvětlení BrilliantLight navodí při přípravě každého šálku jedinečnou atmosféru a vaší kuchyni dodá ten pravý šmrnc.

Funkce nastavení času

Časová funkce umožní nastavit vyhovující dobu zapínání a vypínání kávovaru. Ráno vám přístroj připraví oblíbený druh kávy a večer po ukončení používání se kávovar automaticky vypne. Pro úsporu energie se kávovar také automaticky vypne i při delší nečinnosti.

Expert mód

Kávovary Miele nabízí možnost přizpůsobení parametrů přípravy kávy. Množství namleté kávy a vody si navíc budete moci navolit i během přípravy. Díky expert módu tak zhotovíte kávu té pravé chuti jak pro sebe, tak i pro náročné hosty.

Komfortní displej C-Touch

Řada CM7 vás nadchne svým jednoduchým a intuitivním ovládáním. Díky stylovému displeji C-Touch připravíte kávu té nejlepší chuti jen několika dotyky. Některé funkce navíc spustíte jediným klepnutím prstu.

Automatické odvápňování

S modelem CM 7500 se zbavíte nutnosti pravidelného odvápňování kávovaru. Kávovar CM 7500 totiž odvápňování zvládá pomocí kartuše zcela sám a provádí jej každý den. Po roce provozu je potřeba provést jen snadnou výměnu kartuše.

Automatické proplachování a čistící programy

Automatická funkce proplachu a programy pro čištění snižují potřebu pravidelné údržby kávovaru na minimum. Společně zabraňují vzniku nečistot a zajišťují maximální hygienu přístroje.

Automatické propláchnutí rozvodů mléka

Každý milovník mléčné kávy ocení funkci samočištění mléčných trysek a ostatních komponentů rozvádějících mléko, kterou kávovary Miele aktivují automaticky po každé přípravě. Tato funkce zajistí vysokou úroveň hygieny vašeho kávovaru.

ComfortClean

Se systémem ComfortClean se umývání nejpoužívanějších částí kávovarů Miele stane velmi jednoduchým. Zásobník na vodu a zásobník na kávovou sedlinu budete moci lehce vyjmout a umýt v myčce.

Vyjímatelná spařovací jednotka

Spařovací jednotku lze snadno vyjmout a vyčistit pro udržení dokonalé hygieny kávovaru. Spařovací jednotku lze při opotřebení vyměnit, čímž prodloužíte životnost kávovaru.

Kvalitní provedení s životností až 20 let

Miele svým zákazníkům poskytuje přístroje vysoké kvality, na které je spolehnutí. Díky tvrdým zátěžovým testům splňují kávovary Miele i náročné kvalitativní požadavky a disponují jak skvělými vlastnostmi, tak i dlouhou životností.

Cappuccinatore

Pro tu nejbohatší kávovou pěnu. S Cappuccinatore připravíte výtečnou mléčnou pěnu nebo horké mléko přímo do šálku během několika vteřin. Cappuccinatore navíc nabízí snadné umývání v myčce.

AromaticSystem

Pro přípravu kávy s intenzivním aroma. Při napouštění vody se spařovací komora kávovarů Miele rozpíná, a zajišťuje tak namíchání kávy s ještě intenzivnější vůní.

Funkce DoubleShot

Silnější aroma s méně hořkou chutí. Milovníci mimořádně silného espressa ocení model CM7 s funkcí DoubleShot, která připraví nápoj s dvojnásobným množstvím kávy během krátké extrakce. Výsledkem bude silná káva bez nahořklé pachuti.

Individuální nastavení

Příprava oblíbených nápojů jedním dotykem. Kávovary Miele umožňují uložení parametrů přípravy, jako jsou hrubost a množství namletí, množství vody nebo teplota spařování. Vždy si tak vychutnáte tu pravou směs kávy všech druhů.

Káva i čaj

Model CM7 umí připravit nejen přes dvacet různých druhů kávy, ale i množství vynikajících čajů. Připravte si bylinkový či ovocný čaj optimální teploty a s vyváženým aroma.

Nízká hlučnost

Kávovary Miele nabízí kromě pokročilých funkcí také mimořádně tichý provoz, který dodá procesu přípravy potřebnou eleganci.

Úsporný mód Eco

V případě potřeby můžete aktivovat režim Eco, který přizpůsobí proces přípravy nápoje a sníží spotřebu energie přístroje na minimum.

Zabezpečení uzamknutím

Stisknutím jediného tlačítka zajistíte, že nedojde k nežádoucímu zapínání přístroje dětmi nebo nechtěným dotykem. Odblokování přístroje provedete opět pouhým stiskem tlačítka.

 

Filtr produktů

-